Telefon: 0 312 220 00 48 - Mail: info@botaniksut.com

Hakkımızda

Tellioğlu Group kuruluşu olarak 2005 yılında Mardin’de kurulan firmamız steril ortamlarda organik süt, light süt ve pastörize süt üretimi yapmaktadır. Temel ürünlerimiz arasında yer alan sütleri inek, manda, keçi ve koyunlardan özel bölgelerimizdeki çiftliklerden temin etmekteyiz.

Çiftliklerimizde yer alan hayvanlardan el değmeden elde edilen sütler, doğrudan soğutucu tanklara gitmektedir. Soğutucu özelliklere sahip olan araçlarımız ile çiftliklerdeki soğutucu tanklarından alınan sütleri ana depomuza ulaştırmaktayız. Depolarımızda el değmeden tek kullanımlık pastörize süt şişelerine dolum yaparak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ayrıca tamamen organik olarak ürettiğimiz sütlerin içerisinde herhangi bir sentetik kimyasal tarım ilacı da yer almamaktadır.

Yem bitkileri ile beslenen hayvanlardan elde ettiğimiz sütler tamamen güvenilir ve doğaldır. Ürünlerimizin tamamı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan 5262 sayılı Organik Tarım Kanunu gerekliliklerine göre sertifikalandılarak yapılmaktadır.

Doğallık, sağlık ve lezzet gibi temel unsurları göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve %100 organik ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin en saygı duyulan, güvenilen, yenilikçi süt ürünleri markası olma yolundaki vizyonumuzu siz değerli müşterilerimiz ile birlikte başarmaya çalışıyoruz.

Markamıza karşı duyduğumuz sorumluluk duygusu ile hareket ettiğimiz için karar ve davranışlarımız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak şekil almaktadır. Toplumumuza yarar sağlayan ürünleri üretmekte ve yeniliklere öncülük etme gibi kavramlarda hep daha iyi başarılar elde etmeye çalışıyoruz.

 

Yukarı